Egyszerű, mint az 1 x 1

MGate Modbus átjárók: konvertálás,
konfigurálás, hibaelhárítás,
villamosmérő adatszolgáltatás gyorsan és egyszerűen!

Ipari alkalmazásokban az egyik leggyakoribb protokoll-átalakítás a Modbus RTU és Modbus TCP közötti konverzió. Erre általában a kötelező villamosmérő adatszolgáltatásnál, valamint akkor van szükség, amikor régebbi eszközöket, pl. mérőeszközöket, amelyek Modbus RTU-t használnak, egy SCADA rendszerbe kívánjuk integrálni, ahol többnyire Modbus TCP protokoll van használatban. A mérnökök számára létfontosságú, hogy megtalálják a megfelelő megoldást a Modbus protokollok átalakításának leegyszerűsítésére, ezzel megteremtve a zökkenőmentes mindennapi használat feltételeit. Az MGate MB3000 sorozat Modbus gateway-ek nemcsak a rendelkezésre álló MGate Manager könnyű és gyors konfigurációs és hibaelhárítási lehetőségeit kínálják, hanem támogatják az active polling technológiát is a SCADA rendszerek teljesítményének növelése érdekében. Ezzel egyszerű megoldást kínálnak a Modbus RTU és a Modbus TCP közötti átalakításra.

modbus-rtu-to-modbus-tcp
  • Egyszerű konfigurálás
  • Egyszerű a hibaelhárítás
  • Megnövelt teljesítmény

60 másodpercen belül üzembe állítható Modbus Gateway

Az ipari protokollok átalakítása számos komplex beállítást igényel. Az MGate Manager intuitív konfigurációs felületet biztosít, amelyen keresztül mindössze néhány másodperc alatt egyszerűen elvégezhető az összes szükséges beállítás.

Egy eszköz a soros és Ethernet kommunikáció hibaelhárításához

A kommunikációs problémák felkutatása a soros és Ethernet hálózatokon fáradságos és hosszadalmas folyamat. Az MGate Manager szoftverben található monitoring funkció egyszerűbbé teszi a hibák felismerését, azok megoldását, illetve a gyökérokok feltárását. Mindezt egyetlen eszközzel.

Tízszeres teljesítmény az Active Polling-nak köszönhetően

A költségkeret és a teljesítmény közötti egyensúly megtalálása problémás lehet, főleg az olyan alkalmazásokban, amelyekben nagy mennyiségű eszköznél szükséges protokollkonverzió. Az MGate MB3600 Active polling rendszerének köszönhetően a SCADA rendszerek rövid válaszidővel tudnak lekérdezni egy időben sok eszközt is.

MGate MB3x80 sorozat

1,2 és 4 portos standard soros-Ethernet Modbus gateway-ek

moxa-modbus-gateway-mgate-mb3180-3280-3480
  • Kompakt kialakítás, amely lehetővé teszi a szűkös helyeken történő telepítést
  • Az intuitív kezelőfelület gyorssá és egyszerűvé teszi a használatot
  • Monitoring funkció az egyszerű soros vagy Ethernet oldali hibakereséshez

 

További információ a termékekről

MGate MB3x70 sorozat

1 és 2 portos továbbfejlesztett Modbus gateway-ek

moxa-mgate-mb3170-image
  • Robusztus kialakításának köszönhetően biztonságosan alkalmazható ipari környezetben
  • Az intuitív kezelőfelület gyorssá és egyszerűvé teszi a használatot
  • Monitoring funkció az egyszerű soros vagy Ethernet oldali hibakereséshez

 

További információ a termékekről

MGate MB3660 sorozat

8 és 16 portos redundáns Modbus gateway-ek

moxa-mgate-mb3660-series-image-3-(2)
  • Magas portszámú kialakítás a komplex ipari alkalmazásokhoz
  • Nagy teljesítmény a párhuzamos Active polling-nak köszönhetően
  • Monitoring funkció az egyszerű soros vagy Ethernet oldali hibakereséshez

 

 

További információ a termékekről